UP Sanok
Fiat

MZSP

Mechanik Krosno

ZSP2

CKU

Starostwo

Naftówka

Budowlanka

Piątek z trzema królami w Pub&Club Nafta

-

Pub&Club Nafta Krosno

Pub&Club Nafta
Lwowska 21, Krosno

0.00zł - 6.00

Piątek z trzema królami
6.1.2017, Start 21:00 wstęp od 21 lat.
Muzyka klubowa w rytmach house i r'n'b
Wstęp do godziny 22:00 za free później 6pln

Drodzy Klubowicze, większość z nas wraz z nadejściem Nowego Roku zakłada dla siebie jakieś pozytywne zmiany oraz postanowienia na najbliższy rok. Dlatego też i my postanowiliśmy wprowadzić w życie kilka z nowych pomysłów.

Pierwszą z naszych inicjatyw noworocznych jest muzyka. Przechodząc do sedna, zmieniamy nieco klimaty muzyczne w naszym klubie – w poszczególne dni będzie wyglądać to tak:

Piątek: Klimaty klubowe, najnowsze hity, z przewagą tych z gatunku house i r'n'b, ale również małe co nieco jeśli chodzi o electro, funk czy folk, pokrótce - dla każdego coś dobrego. Podczas piątkowych imprez zmieniamy próg wiekowy na 21+.

Sobota: Sobotnie imprezy w Nafcie będą prawdziwą podróżą w przeszłość. Przede wszystkim będziemy grać dla Was muzykę retro, czyli największe hiciory lat 70' 80' i 90' jako klasyki, ale też i w nowoczesnych odsłonach. Ponadto najlepsze współczesne melodie komercyjne i alternatywne. Wstęp od 21 lat

Niedziela: Dancingowe hity, również w stylu retro, a także rock'n roll, swing, romantyczne kawałki, muzyka folkowa oraz odrobina disco polo. Wstęp od 21 lat.

To tylko krótki wstęp do tego, co będziecie mogli doświadczyć muzycznie w naszym klubie. Dla koneserów przygotowaliśmy także koncerty, o których obszernie napiszemy już niebawem.
Oprócz zmian muzycznych przygotowaliśmy kilka zmian liftingowych wnętrza, które niebawem będą przeprowadzone i o których będziemy na bieżąco informować Śledźcie nasz profil facebookowy, krok po kroku będziemy przedstawiać na nim reaktywację Nafty;)

Z życzeniami wszystkiego najlepszego w nowym roku Nafta Team

 

Piątek z trzema królami w Pub&Club Nafta

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl