Infolinia

Gorczyca i Przyjaciele feat. Jack Moore & Aro Kłusowski - koncert w Klubie K15

-

K15

Krakowska 15, Krosno

35.00zł - 45.00

Gorczyca i przyjaciele", będzie to koncert pełen smaku, emocji, radości i wirtuozerii, której nie sposób nie docenić. To także kawał świetnej pracy Łukasza oraz jego gości co zaowocowało wydaniem bardzo udanej płyty. Dla melomanów i miłośników muzyki z duszą – obecność na koncercie jak najbardziej obowiązkowa!

Gościem specjalnym koncertu będzie Jack Moore ! Jack to niezwykle utalentowany gitarzysta i kompozytor. Jest synem zmarłego kilka lat temu legendarnego gitarzysty Garry Moore’a. Na gitarze zaczął grać w wieku lat 15 pod wpływem swego legendarnego ojca, z którym przez wiele lat występował gościnnie na wielu koncertach i festiwalach na całym świecie. Na jednym z koncertów poznał Otisa Taylora z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. W lipcu 2011 wystąpił na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple! Został również zaproszony przez zespół Thinn Lizzy ( z krótym karierę zaczynał jego ojciec) do wspólnych występów Jack na codzień mieszka w Los Angeles i niechętnie bierze udział w projektach muzycznych w Europie. Jest bardziej skoncentrowany na swoim zespole który tworzy z Danny Harrisonem ( synem legendarnego Beatlesa - George’a ) ale dla dla polskiej publiczności zrobił wyjątek. Ojcem chrzestnym Jacka jest Ozzy Osbourne.


Kolejną muzyczną niespodzianką będzie udział w koncercie Arka Kłusowskiego, finalisty Voice of Poland, bardzo zdolnego wokalisty, który zaśpiewa między innymi kompozycje Garry Moore’a.

Gorczyca i Przyjaciele feat. Jack Moore & Aro Kłusowski - koncert w Klubie K15

10.02.2017 (piątek),
godzina 20.00,
Bilety: 35 przedsprzedaż, w dniu koncertu 45 zł.

 

Gorczyca i Przyjaciele feat. Jack Moore & Aro Kłusowski  - koncert w Klubie K15

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl