UP Sanok
Fiat

Budowlanka

CKU

MZSP

Naftówka

ZSP2

Starostwo

Mechanik Krosno

I Koncert Charytatywny Pomagamy. Dla Angeliki dzisiaj gramy.

-

Ośrodek Kultury
Kościuszki 4, Dukla

Wstęp wolny

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana z Dukli zapraszają na Koncert Charytatywny "Pomagamy! Dla Angeliki dzisiaj gramy!"

Celem koncertu jest pomoc Angelice w zebraniu środków na zakup urządzenia NF - Walkera, który pomoże Jej w codziennym życiu. Na scenie zaprezentują się młodzi artyści: Marzenka Nowak z tancerkami: Dominiką Podkul i Julcią Wójcik, Ola Dyszkowska, Julia Solińska, Katarzyna Makoś, Patrycja Majer, Maria Uram. Oliwia Hap, Dominika Góra, Marysia Uram oraz zespoły Moria i Kapitał.

Angelika ma 28 lat, Urodziła się z ciężkim niedotlenieniem mózgu, co spowodowało że ma MPD-mózgowe porażenie dziecięce spastyczne i czterokończynowy niedowład. Porusza się na wózku inwalidzkim.

Angelika porusza się na wózku inwalidzkim ponieważ nie może utrzymać równowagi. Ma predyspozycje do chodzenia w "chodziku", który zagwarantuje jej równowagę i pomoże wypracować samodzielne chodzenie. Niestety koszt takiego urządzenia jest bardzo wysoki - ok. 38 tys. przerasta on możliwości finansowe rodziny.

Angelika jest osobą wesołą, komunikatywną, otwartą i aktywną społecznie. Łatwo nawiązuje kontakty,lubi poznawać nowych ludzi. Lubi czytać opowiadania i sztuki. Autorem, który ją inspiruje jest Krzysztof Ziemiec. Jego książki :Niepokonani: i :Wszystko jest po coś" dają jej motywację do ćwiczeń i pokonywania bólu - motto ANGELIKI "Każdy trud jest po coś bo wszystko jest po coś''.

Pomóżmy Jej w walce o samodzielność - każda złotówka ma znaczenie.

 

I Koncert Charytatywny Pomagamy. Dla Angeliki dzisiaj gramy.

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl