Krakowski Bank Spółdzielczy

PANS Krosno

Szkoły Powiatu Krośnieńskiego

ZSM Krosno - Oferta Edukacyjna

Spotkanie podróżnicze w K15

-

K15

Klub K15 Krosno
Krakowska 15, Krosno

5.00

Spotkanie podróżnicze w K15 odbędzie się 24 września, godzina 17.00, wstęp: 5 zł. Rezerwacja miejsc pod numer 13 43 277 11.
Tematem spotkania Wietnam, Kambodża, Tajlandia, Filipiny- czyli jak Mazur i Pytka w świat ruszyli, pogadanka ludzi Wschodu o przygodzie.
Mazur i Pytka, serdecznie zapraszają na pogadankę o naszym projekcie i przygodzie życzliwych ludzi w prostym świecie, prostej Azji ?. Podzielimy się kawałkiem swojego doświadczenia i dość subiektywnym na życie punktem baczenia. W repertuarze między innymi:
1. Jak żonę w Wietnamie znaleźć będąc białą ciapą?
2. Jak to jest możliwe, że żony jednak nie przywieźliśmy?
3. Jednak nie straciliśmy zębów- czyli jak rozwiązywać konflikty międzynarodowe?
3. Co jeść, żeby dostać *****ki- czyli magiczny sposób na zrzucenie 9 kilo w 2 miesiące.
4. Dlaczego chcieli Mazura deportować z Tajlandii i jak to możliwe, że stał się autentycznym Francuzem, a we Francji nigdy nie był?
5. Jak Mazur gotował, a Pytka tłumaczył Japonce, co to bigos z kiełbasą- kolacja polska na Filipinach w cieniu wiszących trumien.
6. Św. Mateusz i Św. Łukasz, czyli Mazur i Pytka odkrywają dusze Filipińczyków- religia i życie.
7. Co zrobić gdy cuchniesz tak, że miejscowi się od Ciebie odsuwają- 1001 porad, jak zachować higienę, gdy higieny zachować się nie da. I punkt bonus!
8. "Pardon, czy ta Tajka ma jajka?"- czyli jak po imprezie nie obudzić się z 'tajskim wyrzutem sumienia'. Nie, tego Wam nie zdradzimy. Zbyt długo musieliśmy upijać naszego informatora, aby dostąpić tej wiedzy. Chyba, że uda Wam się upić nas! Jesteśmy ze Wschodu...

 

Spotkanie podróżnicze w K15

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl