Informatyka
CKUOrszak Trzech Króli w Żeglcach

-

Żeglce
Żeglce, Żeglce

Wstęp wolny

6 stycznia 2018 r. po raz drugi w historii sołectwo Żeglce będzie organizatorem Orszaku Trzech Króli.

Zapraszamy do udziału mieszkańców nie tylko z naszego sołectwa, naszej parafii ale także z innych miejscowości z obszaru Gminy Chorkówka. Jest to jedyny Orszak w naszej gminie, dlatego tym bardziej liczymy na udział mieszkańców z sąsiednich wiosek. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koronę, przewidziane są liczne atrakcje m. in. jasełka w wykonaniu żegleckiej grupy artystycznej, występ zespołu "Chorkowianie", konkurs z nagrodami dla tych, którzy zaprezentują najładniejszy strój orszakowy, poczęstunek oraz wspólne śpiewanie kolęd.

 

Orszak Trzech Króli w Żeglcach

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl