Noc Muzeów - Muzeum Misyjne

-

Muzeum Misyjne
Łukasiewicza 62, Krosno

Wstęp wolny

Noc Muzeów z Muzeum Misyjnym odbędzie się 19 maja.

16.00 - 24.00 Zwiedzanie ekspozycji stałej
Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Misyjnego. Każda wizyta może stać się wyjątkową podróżą misyjną przez kontynenty. Przechodząc z sali do sali będzie można sercem i wyobraźnią przewędrować cały świat, zobaczyć jak żyją ludzie na innych kontynentach, poznać kraje misyjne oraz warunki pracy misjonarzy.

16.00 - 20.00 Kiermasz misyjny i cukiernia Bambo
Na „Kiermaszu misyjnym” będzie można nabyć egzotyczne pamiątki pochodzące z różnych krajów Afryki. Cukiernia Bambo zaoferuje wszystkim chętnym kawę, herbatę, słodką niespodziankę oraz kameruńskie przysmaki.

16.00 – 20.00 Wystawa fotograficzna Marzenia afrykańskich dzieci
Dzieci w Afryce marzą o tym, by mieć szczęśliwe dzieciństwo. By móc chodzić do szkoły, by mieć kolorowe książki, zeszyty i prawdziwy piórnik, a po zajęciach w szkole, móc bawić się jak inne dzieci - grać w prawdziwą piłkę, czy przytulić prawdziwą lalkę. O czym marzą afrykańskie dzieci? Ich marzenia „wielkie i małe” będzie można odkryć zwiedzając wystawę fotograficzną Marzenia afrykańskich dzieci.

17.00 Na kameruńskiej ziemi - spotkanie z misjonarką s. Immakulatą Faustynowicz, michalitką
Wsłuchując się w opowieści misjonarki będzie można poznać wierzenia, zwyczaje, tradycje oraz codzienne życie mieszkańców Kamerunu.

20.00 Projekcja filmów misyjnych
Projekcja filmów misyjnych ukaże codzienne życie i pracę wielu polskich misjonarzy i misjonarek.

 

Noc Muzeów - Muzeum Misyjne

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT