Fiat

CKU

MZSPNoc Restauracji 2018 - Smaki Polski w Restauracji Naftaya

-

Restauracja Naftaya

Lwowska 21, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Kolejny raz wyróżnione Restauracje z Polski wezmą udział w wyjątkowym wydarzeniu "Noc Restauracji". Zaproszone zostały renomowane restauracje, które opisane są przez znane przewodniki kulinarne w tym krośnieńska Naftaya, która została wyróżniona jako jedna z nielicznych na Podkarpaciu przez Żółty Przewodnik GAULT & MILAU.

To kultowe wydarzenie na kulinarnej mapie Polski, a szczególnie Podkarpacia. Restauracja Naftaya przedstawi swoje smaczne oblicze. Szef kuchni Łukasz Karnasiewicz przygotuje dla Gości autorskie menu składające się z pięciu dań od przystawek poprzez zupy, dania główne, aż po deser, które stanowić będą interpretację podkarpackich smaków. Odkryje przed swoimi gośćmi swoje umiejętności łączenia pomiędzy tradycyjnymi recepturami i nowoczesnymi technikami.

6 lipca w Restauracji Naftaya kolację inauguracyjną poprowadzi sam Szef kuchni Łukasz Karnasiewicz. Dania z Nocy Restauracji dostępne będą przez dwa kolejne dni tj. 7-8 lipca na podstawie specjalnej wkładki do menu.

Noc Restauracji to akcja, która promuje to co najlepsze w polskiej kuchni, a Naftaya opiera się zawsze na najwyższej jakości produktach od lokalnych dostawców.

Kolacja odbędzie się w dniu 6 lipca (piątek) o godz. 18.00. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Kontakt w celu rezerwacji: 13 436 61 12 e-mail: rezerwacje@hotel.nafta.pl
Adres: ul. Lwowska 21, 38-400 Krosno, budynek Hotel Krosno Nafta

 

Noc Restauracji 2018 - Smaki Polski w Restauracji Naftaya

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl