UP Sanok
Ford

Starostwo

Budowlanka

MZSP

Mechanik Krosno

Naftówka

CKU

ZSP2

Koncert CLAP # TONE - Clapton's Tribute Band - koncert w K15

-

K15

Krakowska 15, 38-400 Krosno

25.00zł - 35.00

Koncert odbędzie się 27 października o godzinie 20:00. Bilety: 25 zł w przedsprzedaży (dostępne w lokalu ul. Krakowska 15), w dniu koncertu 35 zł. Rezerwacja miejsc: 13 43 277 11 lub 609 331 896

Projekt rzeszowskich muzyków, którego artystycznym zamierzeniem jest uhonorowanie twórczości Erica Claptona. Jego leader - Sebastian Stachurski (gitara, vocal) - od ponad 25 lat, wnikliwie studiuje kompozycje oraz sztukę wokalną i gitarową swojego ukochanego Mistrza. Być może jest nawet krajowym rekordzistą w ilości koncertów Claptona, w których miał przyjemność uczestniczyć. Grupa złożona jest z doświadczonych muzyków, którzy związani są z uznanymi w kraju zespołami bluesowymi i rockowymi, takimi jak: Piotr Nowak Band, Portal Blues, Kłusem z Blusem, Outsider Blues, Spiral. Oprócz Sebastiana Stachurskiego w zespole występują: Marcin Dyś (keyboard), Wojciech Kwieciński (bas), Przemysław Nycz (perkusja). Repertuar koncertowy zespołu obejmuje cały okres twórczości solowej Erica Claptona, różne odcienie stylistyczne i jego fascynacje – od bluesa, country, reggae, po pop. Uczestnictwo w koncertach formacji CLAP-TONE, gwarantuje PAŃSTWU niepowtarzalną podróż w czasie, od złotej ery Creamu i eksplozji projektu Derek and the Dominos, poprzez pełną przebojów dekadę lat 70 i 80 tych, bluesowy zwrot do korzeni i wreszcie najdojrzalszą twórczość ostatnich dwóch dekad, w których gwiazdorski band Claptona, złożony z najznamienitszych muzyków nagrał i wykonuje wspaniale zaaranżowany, iście królewski program. Zapraszamy Serdecznie wszystkich miłośników dobrej muzyki wykonywanej na żywo, fanów, którzy nigdy nie mogli uczestniczyć w koncertach Claptona, oraz tych którzy z rozrzewnieniem wspominają ostatnie koncerty w Polsce.
W repertuarze usłyszymy m.in.: Layla, Tears in heaven, Crossroads, Cocaine, Wonderful tonight, Tell the truth, Lay down Sally, Sunshine of your love, Blues power, I shot the sheriff, Badge, Little wing, Pretending, Hello old friend, Hoochie Coochie Man i wiele innych.

 

Koncert CLAP # TONE - Clapton's Tribute Band - koncert w K15

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl