UP Sanok
Ford

Naftówka

Budowlanka

MZSP

Starostwo

CKU

Mechanik Krosno

7 wieczorów kameralnych na 70 lat

-

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Kolejowa 1, 38-400 Krosno

20.00zł - 30.00

Koncert Beaty Przybytek w ramach 7 wieczorów kameralnych na 70 lat odbędzie się w Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, scena RCKP (wejście B) w Krośnie w dniu 6 listopada o godzinie 19:00.
Bilety w sprzedaży w kasie RCKP: w cenie 30 zł, 25 zł ulgowy, 20 zł z KKM.

„7 wieczorów kameralnych na 70 lat” to jubileuszowy cykl spotkań z muzykami i publicznością w jednym miejscu - na scenie. Kameralnie, z artystami na wyciągnięcie ręki, tym razem z udziałem Beaty Przybytek. Serdecznie zapraszamy!

Beata Przybytek - Wokalistka, pianistka i kompozytorka. Nagrodzona nagrodą muzyczną Programu III Polskiego Radia im. Mateusza Święcickiego „Mateusz Trójki 2013” za płytę „I’m Gonna Rock You” w kategorii „Jazz - Wydarzenie”. Uhonorowana nagrodą Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki „Ikar 2013”. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie Kultury i Sztuki. Absolwentka i obecnie pedagog Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureatka I miejsca w konkursie 29. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Jej kariera wokalna zaowocowała do tej pory 6 albumami.

Artystka ma na koncie współpracę z wybitnymi przedstawicielami polskiej sceny jazzowej takimi jak Jan Ptaszyn Wróblewski, Janusz Muniak, Jarosław Śmietana, Piotr Wojtasik, Bernard Maseli, Wojciech Karolak czy Jazz Band Ball Orchestra. Brała udział w projekcie Fundacji Kalinowe Serce „Śpiewając Jazz” u boku Marianny Wróblewskiej i Macieja Zakościelnego. Beata Przybytek koncertuje w Polsce i za granicą.

 

7 wieczorów kameralnych na 70 lat

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl