Spotkanie podróżnicze Islandia - Ring Road Trip

-

K15

Krakowska 15, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Islandia – ten pomysł zrodził się w głowie Michała jeszcze podczas tripu po Norwegii w 2016 roku. Kraj nietuzinkowy, przepiękny, z widokami, które na zawsze zapadają w pamięci, ale również nieprzewidywalny. Wstęp: dobrowolna wrzutka do puszki, która w całości zostanie przekazana OTOZ Animals Krosno.

W 2018 roku udało się zorganizować wyprawę. A wszystko po bardzo spontanicznej decyzji odnośnie rezerwacji biletów lotniczych. Podczas 8 dniowej wyprawy jako 6 osobowa paczka spontanicznych podróżników objechaliśmy w całości Islandie według drogi numer 1 – potocznie nazywaną Ring Road. Przemierzyliśmy masę zakamarków „krainy ognia i lodu” od Złotego Kręgu przez czarne plaże Vik po półwysep Snaefellsnes, czyli „Islandie w pigułce”. A to wszystko w otoczce 4 pór roku, od wiosny aż po zimę!

Jeżeli chcecie posłuchać o spełnianiu marzeń, walce z każdą napotkaną przeszkodą, w tym z pechowym Starexem, a także o nietuzinkowych widokach to serdecznie zapraszamy na spotkanie z nami. Przekażemy wam też garść informacji praktycznych o tym jak zorganizować wyprawę i nie zbankrutować oraz jak zostać łowcą zorzy polarnej.

 

Spotkanie podróżnicze Islandia - Ring Road Trip

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl