Michalicki

PANS Krosno

Szkoły Powiatu Krośnieńskiego

ZSM Krosno - Oferta Edukacyjna

Walentynkowe Sercobranie w VIVO! Krosno

-

VIVO! Krosno

Bieszczadzka 29, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Przyjdź 9 lutego do VIVO! Krosno z ukochaną osobą, zróbcie sobie walentynkowe selfie w naszym Punkcie Okazywania Uczuć, umieście je na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #walentynkiwVIVO!

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. W związku z nadchodzącym Świętem Zakochanych VIVO! Krosno przygotowało dla swoich Klientów niezwykły Punkt Okazywania Uczuć. Wszystkie chętne pary będę mogły usiąść na czerwonej sofie i w romantycznej scenerii zrobić sobie pamiątkowe selfie. Autorzy najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni podwójnymi biletami do Kina Helios oraz Parku Wodnego AQUARUTHENIA Svidnik, a także voucherami do Lodziarni Grycan.

A jak zdobyć nagrodę?
Wystarczy przyjść 9 lutego z ukochaną osobą do VIVO!, wykonać wspólne selfie w Punkcie Okazywania Uczuć, a później umieścić je w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) z hashtagiem #walentynkiwVIVO. Do konkursu zostaną zakwalifikowane wszystkie posty, które będą udostępnione publicznie.
To nie koniec walentynkowych atrakcji w VIVO!. W ramach akcji Walentynkowe Sercobranie, na zakochanych będą czekały… pluszowe serca. Aby otrzymać ten wyjątkowy prezent, wystarczy w dniu 9 lutego, w godzinach od 9.00 do 18.55, zrobić zakupy za kwotę min. 50 zł (maksymalnie na 2 paragonach) i okazać dowody zakupu w Strefie Sercobrania.
Wszystkie atrakcje w ramach Walentynkowego Sercobrania odbędą się w godz. 11.00-19.00 na Placu Centralnym.

 

Walentynkowe Sercobranie w VIVO! Krosno

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl