UP Sanok
Fiat

MZSP

Mechanik Krosno

CKU

Naftówka

Starostwo

Budowlanka

Koncert Jarząbek & Jurkiewicz grają Nohavicę

-

K15

Krakowska 15, 38-400 Krosno

20.00zł - 30.00

Zapraszamy na koncert w dniu 24 marca na godzinę 18:00 Adama Jarząbka i Jarka Jurkiewicza, których mieliśmy okazję gościć w zeszłym roku z repertuarem "Bardowie naszych czasów". Tym razem sympatyczny duet przedstawi swoje interpretację piosenek Jaromira Nohavicy.
Na koncertach Adam i Jarek tworzą klimaty niepowtarzalne, coś między Petersburgiem, Cieszynem, Ostrawą a Lublinem. Z jednakowym zaangażowaniem grają zarówno dla małej grupy przyjaciół, jak i na dużej scenie. Na takie spotkania warto przyjść, dać się porwać emocjom, słuchać i śpiewać. Dlaczego? Bo-dokąd się śpiewa- jeszcze się żyje i trwa.

W styczniu 2018 roku ukazała się druga płyta duetu Jarząbek-Jurkiewicz z interpretacjami piosenek Jaromira Nohavicy. Przedstawione wersje utworów nie są oczywiste, wykonawcy nie próbują naśladować, ich aranżacje są przemyślane, energetyczne, z „pazurem”.
Świat widziany oczyma Jaromira jest łatwiejszy do przyjęcia, teksty przypominają o sprawach ważnych i oczywistych, a brawurowe wykonania przykuwają uwagę do ostatniego dźwięku.

Bilety w cenie 20 zł w dniu koncertu 30 zł.

 

Koncert Jarząbek & Jurkiewicz grają Nohavicę

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl