Konkurs plastyki dzieci i młodzieży pogranicza Kredki

-

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Kolejowa 1, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Zapraszamy do udziału w znanym już dzieciom, młodzieży, instruktorom i nauczycielom Konkursie Plastyki Dzieci i Młodzieży Pogranicza KREDKI. W ubiegłym roku otrzymaliśmy 1125 prac z Polski, Słowacji i Ukrainy, nagrodziliśmy 25 prac, a 100 zakwalifikowaliśmy do wystawy pokonkursowej. Celem konkursu jest popularyzacja autentycznej twórczości dziecięcej i młodzieżowej. Poszukiwanie talentów plastycznych poprzez wybór i ukazanie ich najlepszych prac. Rozbudzanie poczucia piękna i przygotowanie do odbioru sztuki.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci ze szkół podstawowych oraz uczestnicy zajęć pozaszkolnych z Polski, Słowacji i Ukrainy w wieku od 7 do 15 lat bez podziału na grupy wiekowe. Organizator nie narzuca tematu, co pozwoli nauczycielom i opiekunom dokonać wyboru najlepszych prac do konkursu.

Wernisaż wystawy nagrodzonych i wybranych do wystawy prac odbędzie się 5 kwietnia 2019 roku o godzinie 13.00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1.

 

Konkurs plastyki dzieci i młodzieży pogranicza Kredki

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT