Wystawa "Od ucznia do mistrza. Fotografia"

-

Muzeum Rzemiosła w Krośnie

Piwnica PodCieniami
Rynek 5, 38-400 Krosno

3.00zł - 5.00

"Od ucznia do mistrza" to cykl wystaw organizowanych przez Muzeum Rzemiosła w Krośnie, poświęconych historii rzemiosł związanych z funkcjonowaniem miasta Krosna – od czasów średniowiecza po współczesność. Po cieszących się dużym zainteresowaniem wystawach poświęconych tradycyjnym, wielowiekowym korporacjom cechowym – tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie sztuka fotografii, ukazana w kontekście dziejów krośnieńskich zakładów fotograficznych i mistrzów, którzy je prowadzili.

Otwarcie wystawy "Od ucznia do mistrza. Fotografia" połączone z dorocznym Świętem Rzemieślników i symboliczną ceremonią przyjęcia uczniów do nauki rzemiosła, odbędzie się 21 marca o godzinie 18.00 w Piwnicy PodCieniami (Rynek 5).
Wystawa będzie czynna od 22 marca do 30 maja 2019r. Bilety w cenie 5 zł (normalny) oraz 3 zł (ulgowy) dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalno-Turystycznej (powyżej Piwnicy PodCieniami).

 

Wystawa "Od ucznia do mistrza. Fotografia"

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2020 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT
//