Fiat

CKUKoncert zespołu BlackJob

-

K15

Krakowska 15, 38-400 Krosno

25.00zł - 35.00

"Dom z zapałek" koncert BlackJob odbędzie się 7 kwietnia o godzinie 18:00. Podczas koncertu będzie można nabyć pierwsze egzemplarze nowego krążka.

O nas: Jesteśmy pięcioosobowa formacja muzyków z Krakowa. Inspiracje czerpiemy z amerykańskiej i brytyjskiej muzyki blues-rockowej, przemielonej przez nasze instrumenty i zmysły, co nadaje świeży powiew gatunkowy, wyłamujący się z utartych ram bluesa i rocka. Tworzymy muzykę w języku polskim.

Skład: Liwia Limberger - wokal, teksty, harmonijka, Tomasz Knopik - gitara, muzyka, Mateusz Skiba - klawisze, Rafał Abramek - bas, Tomasz Adamczyk - perkusja.

Co do tej pory?:
- Aktualnie nagraliśmy pełnometrażowy krążek zatytułowany "Dom z zapałek" (grudzień 2018). To album opowiadający nową historię BlackJob. Bogaty w nowe dźwięki, eksperymenty i style. Jest to wachlarz nastrojów wyrażający się w tekstach, rozmaitej emocji wokalnej i ekspresji instrumentalistów. Płyta ukaże się oficjalnie 17 marca 2019, z promocją której ruszamy w trasę skupiając całą energię i czas na koncertach i festiwalach w Polsce i za granicą.
- Laureaci Grand Prix Kraśnik Blues Meeting Festival (2018).
- Support'owaliśmy zespół Kombii i Lemon (2017).
- II miejsce Imielin Blues Festival (2016).
- Wystąpiliśmy w katowickim Spodku na Małej Scenie jako finaliści konkursu prestiżowego festiwalu bluesowego Rawa Blues Festival (2016r). Tego roku (2019) również będziemy tam gościć.
- Finaliści siódmej edycji Megafonu Radia Kraków (2016r).
- Wyróżnieni Nagrodą Publiczności na Galicja Blues Festival w Krośnie (2016).
- Na swoim koncie mamy krótkometrażową autorską płytę pt. “Dreszcze”, która została zauważona na bluesowym rynku muzycznym otrzymując pozytywne recenzje branżowej prasy muzycznej - kwartalniku 'Twój Blues', a utwory z niej są z uznaniem przedstawiane w audycjach radiowych m. in. w Polskim Radio program 3 w audycjach 'W Tonacji Trójki' Wojciecha Manna oraz 'Mini Max' Piotra Kaczkowskiego.

 

Koncert zespołu BlackJob

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl