UP Sanok
Ford

Starostwo

Budowlanka

Mechanik Krosno

Naftówka

MZSP

CKU

ZSP2

Stand-UP Comedy Piotr Zola Szulowski

-

K15

Krakowska 15, 38-400 Krosno

25.00zł - 30.00

Wieczór stand-up comedy odbędzie się 16 maja, godzina 19:00.
Wystąpi:
Piotr Zola Szulowski - w swoim nowym programie "2+1" Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne, w którym, podobnie jak jego świeżo narodzony syn, stawia pierwsze kroki. Okrasza to historiami - wspomnieniami za rzeczami, które jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić. Trochę tego jest - nocne eskapady, przygody z ziomkami, używanie życia. Jednak prawdziwą szkołą życia jest przyjęcie go na poważnie i wzięcie na siebie odpowiedzialności za sprowadzone na ten padół życie.
Na scenie zobaczycie człowieka, który jest powierzchownie spokojny, ale kotłują się w nim pytania, na które nie jest łatwo znaleźć odpowiedzi. Te pytania wytrącają z równowagi, mieszają w głowie i pozwalają Piotrowi stworzyć bardzo ciekawe widowisko - człowieka miotanego różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.
Ogólnie rzecz biorąc, Drogi Synu Piotra, ten opis jest próbą usprawiedliwienia tego, co tata robił, jak już kiedyś przyjdzie czas, że obejrzysz jego program. Wybacz tacie, bo dopiero się uczył nim być.
+ support: Zbychu Grabowski 2.0

 

Stand-UP Comedy Piotr Zola Szulowski

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl