UP Sanok
Fiat

CKU

Starostwo

Naftówka

MZSP

ZSP2

Budowlanka

Mechanik Krosno

III Gala Akademii Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno

-

Hala widowiskowo - sportowa MOSiR Krosno
Bursaki 29, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

W piątek 31 maja w hali widowiskowo - sportowej przy ul. Bursaki w Krośnie odbędzie się III Gala Akademii Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno. Początek o godz. 18:00.

Wydarzenie to ma na celu pokazanie umiejętności naszych podopiecznych, podsumowanie ich ciężkiej pracy na treningach - a co się z tym wiąże: rozwój taneczny, gimnastyczny i fizyczny. Na Gali zaprezentowane zostanie 40 przeróżnych choreografii w układach grupowych, miniformacjach oraz duetach.

Całej Akademii zależy, by Gala była wyjątkowym wydarzeniem na tle Krosna, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nadać jej unikalny charakter. Oprócz tanecznego show możecie Państwo liczyć na słodki poczęstunek, fotobudkę, oraz liczne konkursy. Nie mamy wątpliwości, że impreza przyciągnie nie tylko osoby związane z Akademią lecz także sporą grupę odbiorców z miasta jak i spoza okolic. Wydarzenie to odbędzie się już po raz trzeci. W tamtym roku impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. 

 

III Gala Akademii Cheerleaderek Fragolin MOSiR Krosno

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl