I Rodzinny Rajd Rowerowy "Dobrze Cię Widzieć"

-

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym

Sportowa 17, 38-422 Krościenko Wyżne

Wstęp wolny

Wójt, Radni Gminy Krościenko Wyżne, GOSiR, GOPS, Szkoła Podstawowa oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku Wyżnym zapraszają na I Rodzinny Rajd Rowerowy pod hasłem "Dobrze Cię Widzieć".

26 maja w niedzielne popołudnie w gronie najbliższych, przyjaciół i znajomych chcemy miło i aktywnie spędzić czas. Uczestnikiem rajdu może być każdy rowerzysta, który wcześniej zgłosi swój udział i wypełni stosowne oświadczenie (szczegóły w regulaminie). Do pokonania 18 km podzielonych na dwa etapy.

Start godz. 14.00 z GOSiR w Krościenku Wyżnym - meta - GOSiR w Krościenku Wyżnym, odpoczynek po I etapie - Park Leśny "Dębina". Tempo dostosowane dla wszystkich. Ostatnie 2 kilometry pokonamy z najmłodszymi, którzy będą prowadzić cały rajd do mety. Na stadionie rozegrane zostaną konkurencje sprawnościowe: tor przeszkód i rzut oponą do celu. Dla uczestników przewidziane są nagrody niespodzianki oraz możliwość bezpłatnego znakowania rowerów.

Rajd zakończymy wspólnym grillowaniem około godz. 16.00. Dzieci będą mogły bawić się na dmuchanych zabawkach, zjeżdżalniach i brać udział w konkursach.

Zgłoszenia udziału można dokonywać w budynku GOSiR, Szkole Podstawowej w Krościenku Wyżnym oraz 30 min przed rozpoczęciem Rajdu.

Link do dokumentów: regulamin, mapki i oświadczenia: https://drive.google.com/...
Wydarzenie objęte patronatem przez terazKrosno.pl

 

I Rodzinny Rajd Rowerowy "Dobrze Cię Widzieć"

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT