Wystawa Tadeusza Marszałka - Malarstwo

-

Biuro Wystaw Artystycznych
Portiusa 4, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Wystawa Tadeusza Marszałka - Malarstwo będzie można zobaczyć w dniach od 17 maja do 14 czerwca w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 17 maja o godzinie 17:00.

Artysta urodził się 8 lutego 1949 r. w Krościenku Wyżnym. Malarstwem interesował się od dzieciństwa lecz dopiero jako człowiek dojrzały poświęcił się mu bez reszty. Jego nauczycielem i doradcą w sprawach artystycznych był Stanisław Puchalik - profesor #ASP w Krakowie. Zadebiutował indywidualną wystawą prac w Muzeum Okręgowym w Krośnie w 1997 roku. Swoją twórczość prezentował na kilkunastu wystawach indywidualnych i w ramach kilkudziesięciu wystaw zbiorowych w kraju i za granicą. Od 2000 r. bierze udział w krajowych i międzynarodowych plenerach malarskich. Jest członkiem krakowskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Plastyków. Interesuje się podróżami, kosmosem, gra w szachy.

 

Wystawa Tadeusza Marszałka - Malarstwo

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2020 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT
//