Podkarpacka Gala Disco Polo

Wydarzenie odwołane

Piękni i Młodzi - polski zespół muzyczny założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Grupa określiła swoją twórczość jako Disco Polo, Dance i Pop-Rock. Przed założeniem własnej grupy, wokaliści występowali razem w innych zespołach muzycznych. Na początku swojej działalności jako trio występowali na wielu przyjęciach weselnych. W 2016 roku zespół wyraził chęć udziału w Krajowych Eliminacjach do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, do których zgłosili się z utworem "Na serca dnie". Ostatecznie nie zakwalifikowali się do finału selekcji. Następnie Piękni i Młodzi wydali w wersji fizycznej swoją debiutancką płytę pt. "Niewiara".

PLAYBOYS - to 3 młodych, skromnych uwielbiających scenę chłopaków! To jeden z najmłodszych zespołów disco-polo w Polsce! Choć istnieją od 2013 r. mogą pochwalić się wieloma nagrodami, a także niezliczoną ilością koncertów w Polsce i Zagranicą. Skąd nazwa? Odpowiedź jest bardzo prosta Playboys "Play-boys"- w przetłumaczeniu na język Polski - Grający Faceci, niektórzy wołają na nas Grające Chłopaki - koledzy - przyjaciele i niech tak zostanie!

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

 

Podkarpacka Gala Disco Polo

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2020 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT