Fiat

CKU

MZSPVII Zlot Pojazdów Zabytkowych Krosno - Jaśliska

-

Krosno - Jaśliska
38-400 Krosno

Wstęp wolny

Sekcja Pojazdów Zabytkowych Krosno oraz Żółte Krosno działająca przy Automobilklubie Małopolskim w Krośnie ma zaszczyt zaprosić na VII Zlot Pojazdów Zabytkowych Krosno - Jaśliska. Zapraszamy pojazdy zabytkowe oraz motocykle/motorowery na godzinę 12:00 na krośnieński rynek. Na czas trwania naszego zlotu zakaz wjazdu motocykli/motorowerów ZABYTKOWYCH zostaje zniesiony. Zlot odbędzie się się za zgodą Prezydenta Miasta Krosna oraz Wójta Gminy Jaśliska. Za co bardzo jesteśmy wdzięczni.

Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Jaśliska po raz pierwszy będziemy gościć w pięknej miejscowości Jaśliska, gdzie można zobaczyć między innymi zabytkową drewnianą architekturę, kościół pw. św. Katarzyny oraz stare piwnice. O wszystkim będzie opowiadał Pan Stanisław Lorenc ze Stowarzyszenia Rozwoju Jaślisk i Okolic.

Każdy uczestnik otrzyma od nas pamiątkową naklejkę, a 20 pojazdów zostanie wyróżnione pucharami. Uczestnicy zlotu będą mogli sprawdzić się w specjalnym Teście Wiedzy o Zlotach w Krośnie.

Na spotkania będą wpuszczane pojazdy wyprodukowane do 1990 roku oraz łącznie z pojazdami z KDL-u. ( czyli wszystkie Fiaty 125p, 126p, Łady, Trabanty, Wartburgi, Żuki, Nysy, Polonezy, Mercedesy, itd.)

 

VII Zlot Pojazdów Zabytkowych Krosno - Jaśliska

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl