Stand Up w Klubie K15  Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski

-

K15

Krakowska 15, 38-400 Krosno

30.00zł - 40.00zł   Kup bilet

Stand-up No Limits oraz Klub K15 zapraszają na pierwszy w nowym sezonie wieczór stand-up comedy, który odbędzie się 3 września o godzinie 19:00. Żegnamy się z wakacjami i wracamy do naszym ulubionych klubów.

Z nowymi programami wystąpią dla Was:
Bartosz Zalewski - Szósty już solowy program Bartosz Zalewskiego będzie zawierać wszystkie dotychczasowe elementy, tj. głoski poukładane w słowa, te zaś w zdania. Może też pojawić się kilka nowych elementów, niewykluczona jest tzw. śpiewogra, elementy filipińskiej eskrimy i typowego podjazdu na bajerę.
Roboczy tytuł tego materiału stand-upowego to: TU WSTAW WŁASNĄ NAZWĘ.
Rozrywka dla każdego, wedle uznania.

Jasiek Borkowski - Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

 

Stand Up w Klubie K15  Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2020 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT