Michalicki

PANS Krosno

Szkoły Powiatu Krośnieńskiego

ZSM Krosno - Oferta Edukacyjna

Koncert charytatywny dla Sebastiana

-

Parkowa 7
Parkowa 7, 38-400 Krosno

15.00

Jak każdego roku Restauracja Parkowa 7 w Krośnie zaprasza na koncert charytatywny dla zmagającego się z chorobą Parkinsona Sebastiana Gałuszki. Wydarzenie ma również na celu zwrócenie uwagi na osoby, które dotknięte tą straszną przypadłością, próbują funkcjonować i odnaleźć się w zwykłym życiu. W tym roku dla Bastka zagra duet Witek & Ptaszyński. Ponadto główny bohater wydarzenia, Sebastian Gałuszka będzie czytał swoje poezje.

W sobotę 21 września w Restauracji Parkowa 7 o godz. 19:30 odbędzie się koncert zespołu Witek & Ptaszyński. To alternatywno - rockowy duet akustyczny z Krakowa założony w 2016 przez Kacpra Witka (vel. Don Vito) – gitara solowa/rytmiczna oraz Macieja Ptaszyńskiego (vel. Cry of Pain) – wokal / gitara rytmiczna; którzy wcześniej tworzyli skład zespołu Voodoo Seeds. Graja autorskie piosenki i posiadają swój własny styl z charakterystyczną gitarą solową oraz dynamiczną rytmiką. W ich muzyce można usłyszeć mieszankę progresywnego alt rocka, grunge jak i wiele innych inspiracji oscylujących wokół rocka. Mają na koncie bagaż muzycznych doświadczeń, którym chętnie dzielą się podczas koncertów.
Całość wpływów z wydarzenia zostanie przeznaczona na rehabilitację Sebastiana Gałuszki. Organizatorzy przygotowali dodatkowo wiele niespodzianek. Wstęp 15zł.

 

Koncert charytatywny dla Sebastiana

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl