Informatyka
CKUŁydka Grubasa - koncert w Browarze Dukla

-

Restauracja Pub Browar Dukla

Browar Dukla
Cergowa 301, 38-450 Cergowa

45.00zł - 50.00zł   KUP BILET

Urocza trasa Łydki Grubasa

Łydka Grubasa, zespół-dynamit, zyskujący w błyskawicznym tempie popularność i przychylność słuchaczy, zawita do naszego miasta! Już w przyszłą sobotę (28.09) Łydka wystąpi w Browarze Dukla.

Kapela nie boi się eksperymentować. Odważnie i umiejętnie przeplata cięższe brzmienia z obszerną paletą na pozór kontrastujących ze sobą gatunków muzycznych. Słynie również z bezkompromisowych, mocnych i dosadnych tekstów rozprawiających się z otaczającą nas rzeczywistością. Ich koncerty to zawsze wydarzenia kipiące energią, gwarantujące mnóstwo dobrej zabawy.

Łydka w 2019 roku otrzymała nagrodę publiczności festiwalu Pol'and'Rock– Złotego Bączka osobiście przekazał kapeli Jerzy Owsiak w trakcie szalonego koncertu dla kilkusettysięcznej publiczności. Ich klipy mają miliony odtworzeń, a ze świecą trzeba by szukać kogoś, komu o uszy nie obiły się utwory “Rapapara”, “Adelajda”, czy “Gender”.

“Zapraszamy na koncert” - mówi nam Bartosz “Hipis” Krusznicki – wokalista. "Trasa przebiega pod hasłem “Uroczo!”, ponieważ przyjazny wydźwięk tego słowa pięknie koresponduje z naszym łydkowym credo. Innymi słowy, dołożymy wszelkich starań, aby wyzwolić w was moc pozytywnych emocji! Ostre granie, mnóstwo radości, energii, ale i odrobina refleksji – to dla Was szykujemy. Wy też lepiej się szykujcie...”

 

Łydka Grubasa - koncert w Browarze Dukla

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl