Fiat

CKU

MZSPSpotkanie podróżnicze: Azymut Australia i Nowa Zelandia

-

K15

Krakowska 15, 38-400 Krosno

5.00

Spotkanie podróżnicze: Azymut Australia i Nowa Zelandia odbędzie się 12 października o godzinie 17:00.
Spotkanie podróżnicze z Natural Travellers czyli z Anią oraz Mikołajem, którzy opowiedzą o swojej przygodzie.
Mikołaj- ostoja spokoju, zachowuje zimną krew i znajduje nietypowe rozwiązania w "trudnych" sytuacjach, niskoreaktywny, z zamiłowania i z wyboru zawodowo realizuje się jako alpinista przemysłowy.
Ania- zdecydowanie wysokoreaktywna, z zamiłowania i z wyboru nauczycielka języka niemieckiego i hiszpańskiego (okazjonalnie uczy też geografii). Szybko nawiązuje znajomości, nie boi się nowego otoczenia, nie widzi przeszkód aby wejść na zaplecze kuchni i pozaglądać do garnków, żeby wiedzieć, co serwują w danym miejscu, gdy menu jest napisane "robaczkami".
Połączyła ich pasja podróżowania, a teraz łączy ich o wiele więcej ;)
W latach 2006-2008 odbyli wspólnie backpakerską dwuletnią podróż dokoła świata autostopem. Każdą wolną chwilę spędzają w podróży- od kilku lat w powiększonym składzie. Podróżują poza utartym szlakiem, często z plecakiem. Choć najbardziej lubią mało-turystyczne miejsca i ciszę, którą słychać na łonie natury, to nie stroni ich też od gwarnych miast. Podróżują różnymi środkami transportu, zazwyczaj "w ciemno". Przy sobie mają sprzęt, który daje możliwość stworzenia namiastki warunków domowych; -zagotowanie wody na ognisku, spanie pod chmurką daje nam poczucie największej wolności, a wspólne spędzanie czasu, w innych, niż codzienne domowe warunki, najwięcej radości.
Są jak dwa bieguny a podróże i ich dzieci pozwalają się spotkać na równiku naszych upodobań.

 

Spotkanie podróżnicze: Azymut Australia i Nowa Zelandia

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl