Rockowy Koncert Charytatywny na rzecz Julii Korneckiej 

-

K15

Krakowska 15, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Koncert odbędzie się w dniu 8 listopada o godzinie 20:00, organizowany jest w celu zebrania funduszy na dalszą rehabilitacje i leczenie Julii Korneckiej 10-letniej mieszkanki Sanoka, cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe.

Julia Kornecka urodziła się 22.12.2009r. przez cesarskie cięcie, została poddana reanimacji po czym wprowadzono ją w śpiączkę farmakologiczna, nie dawano jej dużych szans na przeżycie. Mimo to Jula nie poddała się i pokazała chęć życia. Dziś jest już 10- letnia dziewczynka i nadal walczy i zmaga się z wieloma schorzeniami; porażenie mózgowo- dziecięce, padaczka lekooporna, niedowład spastyczny czterokonczynowy, refluks żołądka, skolerioza, zwichnięcie biodra, niedoczynność tarczycy, przedwczesne pokwitanie. Największy problem Julka ma z padaczka lekooporna, ponieważ nie działają na nią żadne dotychczasowe leki farmakologiczne. Rodzina jest w trakcie kolejnej próby walki z padaczka, mianowicie dieta ketogenna, czyli specjalne jedzenie które jest sprowadzane z zagranicy i do tego suplementacja, która jest niezbędna przy tej diecie. Niestety rodzina sama nie jest w stanie finansowo zapewnić jej tego, a dieta ketogenna jest bardzo kosztowna. Dlatego też rodzice Julki z góry dziękują za pomoc, to miły gest. "Dobrze wiedzieć że człowiek nie jest sam, i że są jeszcze dobrzy ludzie, którzy chcą pomóc." skwitowała mama Julki

Wejście na koncert za wrzuceniem dowolnej kwoty do puszki.

 

Rockowy Koncert Charytatywny na rzecz Julii Korneckiej 

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2020 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT
//