UP Sanok
Fiat

CKU

Naftówka

MZSP

Mechanik Krosno

Starostwo

Budowlanka

Queen Symfonicznie

-

99.00zł - 119.00zł   KUP BILET

1 marca 2020 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE po raz pierwszy wystąpi w Krośnie!

Po 7 latach koncertowania w kraju i zagranicą, projekt Queen Symfonicznie wystąpi w sali koncertowej Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza. Początek koncertu o 19:00.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen - zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.

Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu "Bohemian Rhapsody" w listopadzie 2018.To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury'ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach.

W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

1 marca 2020 (niedziela)
Krosno
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
ul. Kolejowa 1
Wejście od 18:30

Początek koncertu o godzinie 19:00

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

 

Queen Symfonicznie

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl