UP Sanok
Hyundai

Mechanik Krosno

Budowlanka

MZSP

CKU

Starostwo

Naftówka

Koncert Noworoczny "Karnawał ze Swingiem"

-

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Kolejowa 1, 38-400 Krosno

15.00zł - 10.00

Po świętach nie może zabraknąć dobrej muzyki, zatem do długiej listy noworocznych postanowień (tych, które zostaną zrealizowane) warto dopisać udział w koncercie noworocznym Studia Piosenki SWING. Na scenie "Karnawał na Swingiem" i zaproszonymi gośćmi, a na widowni najlepsza, bo nasza publiczność. Serdecznie zapraszamy!

Wystąpią:
Wokaliści i absolwenci Studia Piosenki SWING
Zespół instrumentalny
Pary taneczne Formacji Tańca Towarzyskiego GRACJA

Bilety w sprzedaży w kasie RCKP:
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (p. 234)

Godziny otwarcia kasy RCKP:
poniedziałek - piątek 10.00-13.00 oraz 14.30-17.30
sobota 10.00-14.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem

Rezerwacja telefoniczna i internetowa:
13 43 218 98 w. 159 | sprzedaz.imprez@rckp.krosno.pl

Studio Piosenki SWING (zespół działający przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie)
Studio Piosenki SWING jest fenomenem na mapie zespołów artystycznych. Od pierwszego dnia ma tego samego instruktora. Wychowankowie wracają na koncerty, spotykają się, wspierają i kibicują kolejnym osiągnięciom. Lucyna Durał prowadzi zajęcia, stawiając sobie za cel rozwój talentu i osobowości oraz przygotowanie do występów estradowych swoich młodych podopiecznych. Naucza poprawnego śpiewu z odpowiednią interpretacją i właściwym sposobem poruszania się na scenie. Repertuar dobiera z uwzględnieniem indywidualnych cech i możliwości każdego uczestnika. Jej wychowankowie mają wiele okazji do publicznych wystąpień oraz do organizacji własnych wydarzeń, takich jak koncerty noworoczne czy zaduszki. Wielu z młodych wokalistów Studia Piosenki SWING zdobyło laury konkursów i festiwali różnego stopnia. Z powodzeniem uczestniczą w programach telewizyjnych jak The Voice of Poland czy Mam Talent. Studio Piosenki SWING koncertuje w Polsce, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie. Od kilku lat na scenie wokalistom towarzyszą muzycy-instrumentaliści.

Formacji Tańca Towarzyskiego GRACJA
Trenerem i choreografem formacji jest Andrzej Orszulak. W zespole tańczą dzieci w wieku od 8 do 12 lat. W ubiegłym roku formacja uzyskała tytuł Mistrzów Świata Formacji Tanecznych 2019 roku w tańcach latynoamerykańskich do lat 13.

 

Koncert Noworoczny "Karnawał ze Swingiem"

(fot. Paweł Matelowski, RCKP Krosno)


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl