UP Sanok
Ford

Naftówka

Mechanik Krosno

CKU

Starostwo

MZSP

Budowlanka

Walentynki w VIVO! Krosno

-

VIVO! Krosno

Bieszczadzka 29, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Z okazji Walentynek, w dniach 14-15 lutego, VIVO! Krosno przygotowało dla swoich klientów wiele interesujących aktywności. 14 lutego na terenie obiektu pojawi się magiczna Ławeczka Miłości, na której pary będą mogły zrobić sobie wspólną, romantyczną fotografię. Ponadto w godz. 14.00-19.00 na zakochanych czekał będzie również nietuzinkowy artysta, który na życzenie wykona parom zabawne karykatury, uwieczniając ich wyjątkowe uczucie.
Równie atrakcyjnie zapowiada się sobota.
15 lutego, oprócz wspomnianych wcześniej atrakcji, będzie można wymienić paragony na Walentynkowe Misie. Mechanizm akcji MisioBranie jest bardzo prosty. Klienci, którzy w dniach 14-15 lutego zrobią zakupy za kwotę min. 70 zł, (maksymalnie na dwóch dowodach zakupu) i okażą je
w Punkcie Obsługi Walentynkowego MisioBrania (na Placu Centralnym), otrzymają pluszowego misia dla ukochanej osoby. Punkt Obsługi czynny będzie w dniu 15 lutego, w godz. 11.00-18.00.
W sobotę 15 lutego, na wszystkich zakochanych czekać będą również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Pary, które w tym dniu zrobią sobie ciekawe i kreatywne zdjęcia na Ławeczce Miłości będą mogły wygrać cenne nagrody takie jak: bony upominkowe na romantyczną kolację
w Restauracji Różana w Skołyszynie, vouchery do Cukierni KEKS, podwójne bilety do Kina Helios czy vouchery na Bubble Tea od Crazy Bubble.

 

Walentynki w VIVO! Krosno

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl