UP Sanok
Hyundai

Budowlanka

MZSP

CKU

Mechanik Krosno

Naftówka

Starostwo

Spacer po niedostępnym - zwiedzanie zakamarków RCKP Krosno

-

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Kolejowa 1, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Zwiedzanie zakamarków Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie w ramach czerwcowych weekendów #odkryjkrosno

Termin: 26 i 27 czerwca 2020, godzina 18.00-23.00 i 28 czerwca 2020, godzina 10.00-16.00
Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie

Wstęp wolny, prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na wybrane przez siebie dni i godziny zwiedzania za pośrednictwem serwisu Evenea: https://app.evenea.pl/event/840865-9/

Ostatni weekend czerwca to doskonała okazja do poznania tajemnic i zwiedzenia niedostępnych na co dzień zakamarków Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Za kulisami sceny i sali widowiskowej - których widok jest dobrze znany mieszkańcom miasta - znajduje się kilkaset metrów korytarzy, galerii, schodów, magazynów i pracowni. Na zwiedzających czekać będą pracownicy różnych działów, którzy opowiedzą o swoich zadaniach w kontekście poszczególnych aspektów pracy w instytucji kultury.

Zdradzimy również szczególnie niedostępne tajniki funkcjonowania instytucji kultury - jak wyglądają podziemia wraz z największą atrakcją - zapadnią sceniczną. Opowiemy o systemach bezpieczeństwa - przeciwpożarowym i inspicjenckim, o węzłach komunikacyjnych i kurtynie przeciwpożarowej. Nasi goście poznają z bliska skomplikowane układy mostów świetlnych.

Będzie również możliwość choć przez kilka chwil poczuć się gwiazdą i zobaczyć, jak komfortowe warunki gwarantujemy naszym gościom w przylegających do sceny garderobach.

Uczestnicy zwiedzania zostaną podzieleni na małe grupy, a każda z nich będzie miała swojego przewodnika. Zapraszamy młodzież, dorosłych i dzieci wraz z opiekunami.

Informacje dotyczące zwiedzania: oprowadzanie z przewodnikiem w małych grupach, ze względu na dostosowanie się do zasad reżimu sanitarnego każdy uczestnik powinien mieć ze sobą maseczkę, czas zwiedzenia: ok. 1 godzina.

Zwiedzanie w małych grupach (prosimy o upewnienie się, czy wybrali Państwo odpowiednie dzień i godzinę zwiedzania):
Sobota
I grupa, godzina 18.00
II grupa, godzina 19.00
III grupa, godzina 20.00
IV grupa, godzina 21.00
V grupa, godzina 22.00

O cyklu weekendowych wydarzeń

Każde kolejne wydarzenie w ramach weekendowego cyklu będzie w coraz większym stopniu angażować odwiedzających poprzez wykorzystanie przestrzeni, jaką dysponuje Regionalne Centrum Kultur Pogranicza: odbędą się performance plastyczne, muzyczne, kolejne wystawy i zwiedzanie niedostępnego do tej pory budynku oraz miejsc niedostępnych dla publiczności w ogóle. Biorąc

 

Spacer po niedostępnym - zwiedzanie zakamarków RCKP Krosno

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl