UP Sanok
Hyundai

Starostwo

Naftówka

Budowlanka

MZSP

Mechanik Krosno

CKU

Oferta wakacyjna Centrum Dziedzictwa Szkła

-

Centrum Dziedzictwa Szkła

Blich 2, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Centrum Dziedzictwa Szkła na czas wakacji przygotowało, poza standardowym zwiedzaniem, dodatkowe atrakcje
1. Otwarty pokaz formowania na palniku na dziedzińcu CDS – w weekend 18-19 lipca. To cześć akcji #odkryjKrosno. Zaułki, w której biorą udział także pozostałe krośnieńskie placówki kulturalne. Warunkiem pokazu jest bezdeszczowa pogoda.
2. W wakacyjne wtorki zapraszamy rodziny z dziećmi na godz. 10:00 i 14:00. Dzieci od 6 r.ż. będą pod opieką animatorów CDS uczestniczyć w szklanych warsztatach, a rodzice/opiekunowie w tym czasie zwiedzą CDS. (Młodsze dzieci pozostają pod opieką rodziców). To oferta dla rodzin zmęczonych wspólnym przebywaniem z powodu lockdown’u. Chcemy umożliwić „odpoczynek od siebie” przy jednoczesnym zapewnieniu i dorosłym, i dzieciom atrakcyjnego spędzenia czasu.
3. Na tarasie CDS  na dzieci czeka mini plac zabaw. Wstęp dla zwiedzających CDS bezpłatny. To miejsce, gdzie będzie można poczekać na zwiedzanie, albo po nim „odpocząć”. Mini plac zabaw będzie otwarty tylko przy bezdeszczowej pogodzie.
4. Nowe wystawy czasowe: do 12.07 wystawa fotografii artystycznej szkła „NieOczywiste” więcej: https://miastoszkla.pl/pl/wydarzenia/nieoczywiste_-_wystawa_czasowa
Od 17 .07 wystawa szkła artystycznego Bronisław Giefert SZKLANE OPOWIEŚCI
5. W lipcu i sierpniu zapraszamy do skorzystania z promocji - za każdy bilet wstępu - 10 procent zniżki na zakupy w naszym sklepie firmowym.

 

Oferta wakacyjna Centrum Dziedzictwa Szkła

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl