Hyundai

CKU

MZSP"Pomostówka" muzyczne i kulturowe wydarzenia w Parkowej 7

-

Parkowa 7

Parkowa 7, 38-400 Krosno

20.00

"Pomostówka" muzyczne i kulturowe wydarzenia w Parkowej 7 odbędzie się 30.08 o godz. 19.30 koncert "Alan Bochnak i Dave Dudek".

Alan Bochnak - aktor, wokalista. Absolwent Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia PRO MUSICA w Krośnie A. i A. Münzbergerów. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu. Już jako uczeń występował w wielu krajach Europy, m.in.: Francji, Anglii, Włoszech, Węgrzech, Finlandii. W latach 2008-2009 doskonalił swoje umiejętności w rzeszowskim Studio Aktorskim Grzegorza Pawłowskiego. Występował wspólnie ze Studiem Baletowym Leili Arifuliny w Rzeszowie oraz współpracował z zespołem Trzecia Zmiana w Wiedniu, rozpoczynając solową karierę recitalową, m.in. Ona jest ja, O’Mylony czy Czarno – białe piosenki. Wraz z Teatrem Sztuk z Wrocławia zdobył dwie główne nagrody na SkenaUp International Students Film And TheatreFestival w Kosowie wcielając się w główną rolę Józefa K. w spektaklu Akt 1925. Współpracując z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty, był współtwórcą i wykonawcą dwóch widowisk muzycznych Musicalowa Podróż Poza Horyzonty (Teatr Ludowy w Krakowie) oraz Diversity Rock Opera (Opera Krakowska).Wystąpił podczas gali Poland Business Run 2017 w Krakowie w spektaklu Musical & Opera jako solista Beyond Musicals.

W latach 2012-2016 był aktorem Teatru Powszechnego im. J. Kochanowskiego w Radomiu. Do 2019 r. był aktorem Teatru im. A. Sewruka w Elblągu gdzie został dwukrotnie nominowany do corocznej nagrody Aleksander w kategorii Najlepsza Rola Męską za postać Toma Delaneya w Premierze Norma Fostera w 2019r. (reż. M. Połatyński) oraz za postać HerrFlicka w ‘Allo ‘Allow 2018r.(reż. J.Tomaszewicz). Współpracuje także z Operą Krakowską i innymi scenami w kraju.
Do najważniejszych ról teatralnych zalicza Jonka w Cudzie Mniemanym czyli Krakowiakach i Góralach (reż. E. Wesołowski, 2016), HerrFlicka w ‘Allo ’Allo (reż. J. Tomaszewicz, 2017), Panpłomyka w Niepodobnym obyczajem (reż. A. Sadowski, 2015) czy Anioła w Dybuk czyli demon z Marianpola (reż. J. Wiśniewski 2014).

To młody, ambitny artysta, który stale poszukuje dróg rozwoju zawodowego, nie zamykając się przy tym w utartych schematach. Jest wszechstronnie uzdolniony i podejmuje kolejne wyzwania wymykając się jakimkolwiek kategoriom; dlatego widzowie zapamiętują go często jako mieszankę charyzmatycznego romantyka z duszą zbuntowanego śpiewaka.

W trakcie koncertu, z Alanem wystąpi Dave Dudek. Wstęp 20 zł. Rezerwacja pod numerem telefonu 515 355 494

 

"Pomostówka"  muzyczne i kulturowe wydarzenia w Parkowej 7

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl