Informatyka
CKUStand-up: Michał Pałubski i Jakub Poczęty

-

K15

Krakowska 15, 38-400 Krosno

30.00zł - 40.00zł   KUP BILET

Już 30 sierpnia widzimy się w K15, aby przyjąć konkretną dawkę śmiechu od Michał Pałubski StandUp na życie oraz Jakub Poczęty. Nie żałujcie sobie radości, do zobaczenia!

Występy z najnowszymi programami: Kuba - "Zmieńcie mi planszę"!
Michał - "Bardzo mi przykro, BUBY już nie będzie"!!

Informacje:
Start: 19:00
Data: 30/08/2020
Bilety: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu wydarzenia w lokalu

Wskazówki/nakazy/zakazy: Wejście 18+
Możliwość uczestnictwa od 16 roku życia z pisemnym pozwoleniem opiekuna/rodzica
Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym

Poznajcie bliżej chłopaków:
Michał Pałubski StandUp na życie - najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu! Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka? Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

Jakub Poczęty - czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

 

Stand-up: Michał Pałubski i Jakub Poczęty

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl