Ford Krosno

Ford Puma
Prosoft

Biedronka

KPUWystawa prac Marcina Michała Marszałka "Rezonans wizyjny" w Wieży Farnej

-

Muzeum Rzemiosła w Krośnie

Wieża Farna Krosno
Józefa Piłsudskiego 5, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

W galerii Wieży Farnej od 1 czerwca można oglądać wystawę prac Marcina Michała Marszałka: "Rezonans wizyjny". Otwarcie wystawy i spotkanie z autorem odbyło się w środę, 2 czerwca, w ogrodzie przed Muzeum Rzemiosła (Piłsudskiego 19). Wystawa czynna będzie do 1 sierpnia 2021 roku.

Marcin Michał Marszałek – ur. 23 marca 1990r. w Krośnie, w roku 2006 rozpoczął naukę w Liceum Plastycznym im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie, które ukończył dyplomem w roku 2010, uzyskując tytuł zawodowego plastyka. Malarz, rysownik, ilustrator; muzyk, perkusista i wokalista, autor tekstów, performer z doświadczeniem aktorskim w teatrze offowym. Obecnie szczególnie związany z eksperymentalną formą sztuk wizualnych, opartą głównie na integracji zmysłów z intuicją podczas tworzenia. Zaangażowany w wiele różnorodnych projektów kulturalnych, w szczególności związanych z rodzinnym miastem Krosnem, w którym żyje i tworzy.

 

Wystawa prac Marcina Michała Marszałka "Rezonans wizyjny" w Wieży Farnej

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2021 terazKrosno.pl