SWWS

MZSP

SWWS

KPU

Starostwo Powiatowe

Wystawa malarstwa Jadwigi Agopsowicz-Bieni w KBP

-

Krośnieńska Biblioteka Publiczna

Wojska Polskiego 41, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Wystawa malarstwa Jadwigi Agopsowicz-Bieni prezentowana jest w Saloniku Artystycznym Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w terminie od 9 czerwca do 4 września.

Jadwiga Agopsowicz-Bienia z wykształcenia jest inżynierem chemikiem, przez wiele lat uczyła w Zespole Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie (obecnie na emeryturze). Malarstwem pasjonuje się od dawna i tej pasji poświęca większość wolnego czasu. Posługuje się różnymi technikami malarskimi (olej, akryl, akwarela), zajmuje się też grafiką. W latach 2003-2011 uczestniczyła w warsztatach plastycznych prowadzonych przez Ninę Rostkowską w Otwartej Pracowni Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Obecnie uczęszcza na zajęcia do Pracowni Grafiki Tradycyjnej, które prowadzi Joanna Topolska-Uliasz.

Swoje prace prezentowała na wystawach podsumowujących rok artystyczny w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie oraz dwukrotnie w Saloniku Artystycznym Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie - w 2010 i 2013 roku.

 

Wystawa malarstwa Jadwigi Agopsowicz-Bieni w KBP

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

CAPTCHACODE_FORM_TEXT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2021 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT