Szkoły

SKU

Mechanik Krosno

VIVO! Krosno

II giełda płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w Vivo! Krosno

-

VIVO! Krosno

Bieszczadzka 29, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

W dniu 29 stycznia 2022 roku w VIVO! Krosno odbędzie się już II giełda winyli, płyt CD i kaset magnetofonowych. Pasjonaci dobrych, muzycznych brzmień będą mieli okazję nabyć, sprzedać lub wymienić się płytami oraz kasetami magnetofonowymi. Giełda będzie działać na Placu Centralnym w godzinach otwarcia Centrum od 9.00 do 21.00.

Podobnie jak podczas I edycji, stoiska wystawców wypełnią albumy i single największych muzycznych legend - Jimiego Hendrixa, Davida Bowie, The Cure, Queen, Boba Dylana, Boney M., Dead Can Dance czy Cocteau Twins. Wśród kilku tysięcy krążków z muzyką polską i zagraniczną znajdą się zarówno klasyki – dyskografia ABBY czy Czesława Niemena, jak i trudno dostępne, unikatowe pierwsze wydania oraz edycje specjalne – jazzowe popisy Keitha Jarretta, gitarowe riffy Tony’ego Iommi czy ponadczasowe brzmienia Pink Floyd. Nie zabraknie także twórczości współczesnych artystów z kopozytorami Ennio Morricone czy Hansem Zimmerem na czele. Do nabycia będą również maxi single oraz single 7 cali w okazyjnych cenach.

-Muzyczna giełda na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń naszego Centrum Handlowego. Ogromne zainteresowanie jej I edycją pokazało, że w naszym regionie jest wielu pasjonatów dobrego brzmienia. Organizowane na terenie VIVO! wydarzenie jest więc dla nich doskonałą okazją do zakupu używanych płyt, które mogą mieć wiele lat, ale wciąż brzmią wspaniale. Co najważniejsze ich kolekcjonowanie nie musi być drogą, ekskluzywną pasją, o czym będzie się można przekonać już 28 i 29 stycznia - mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

 

II giełda płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych w Vivo! Krosno

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl