Opel Granland

III. Giełda Winyli, płyt i kaset


Fabryka pizzy

Mechanik Krosno

Szkoły

SKU

III Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych w VIVO! Krosno

-

VIVO! Krosno

Bieszczadzka 29, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

III Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych w VIVO! Krosno odbędzie się w dniu 24 i 25 czerwca 2022 roku w godzinach od 9:00 do 21:00.

Miłośnicy winyli od lat powtarzają, że jakość zapisanych na nich dźwięków nie może się równać z żadnymi innymi nośnikami. Pasjonaci organicznych brzmień są w stanie przeznaczyć na zakup wymarzonego egzemplarza zawrotne sumy. Wbrew pozorom kolekcjonowanie czarnych krążków nie musi być drogim, ekskluzywnym hobby. Jedną ze sposobności, aby nabyć muzyczne perełki w korzystnych cenach będzie III Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych w VIVO! Krosno.

Na kiermaszu w centrum handlowym będzie można sprzedać swoje własne, przesłuchane już albumy, ale też zakupić trudno dostępne, unikatowe egzemplarze, pierwsze wydania kultowych wydawnictw czy popularnych singli oraz wybrane edycje specjalne. Kolekcjonerskie stoiska wypełnią winyle, płyty CD i kasety magnetofonowe z twórczością największych muzycznych ikon, a wśród nich m.in. ponadczasowe brzmienia Pink Floyd, gitarowe riffy w wydaniu Jimiegio Hendrixa oraz kompozycje filmowe w wykonaniu Ennio Morricone czy Hansa Zimmera.

 

III Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset Magnetofonowych w VIVO! Krosno

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl