Ford Krosno

Sklep

VIVO! Krosno


KPU Krosno

SKU

Pokój Gier - Przystanek KrosCon

-

Słowackiego 9
Krosno, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Spotkanie w ramach nowego projektu Pokój Gier - Przystanek KrosCon odbędzie się w dniu 23 września 2022 roku w godzinach od 16:00 do 20:00.

Fundacja GraTy startuje z nowym projektem, w ramach Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych. Udało się pozyskać grant na to, aby Pokój Gier został wzbogacony o kolejne rewelacyjne atrakcje.

- W wasze ręce oddamy dwie pary okularów VR wraz z zestawem gier oraz aplikacji, konsolę Nintendo Switch z fit ringiem do zabaw ruchowych, pakiet podręczników RPG oraz armie do gier bitewnych. Czekają na Was, warsztaty i pokazy. Podczas których będziecie grać, tworzyć światy w VR i RPG, sklejać oraz malować figurki, a także rywalizować na konsoli.
Proponujemy Wam dawkę gier na konsole, gry figurkowe, RPG, planszowe, kawę, herbatę i doborowe towarzystwo. Zabierzcie ze sobą rodzinę, znajomych i sąsiadów, aby wspólnie spędzić czas. Nad całością rozgrywek czuwać będą, oczywiście, nasi wykwalifikowani animatorzy, którzy odpowiedzą na Wasze pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości przy zasadach.

 

Pokój Gier - Przystanek KrosCon

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl