"Zaczytane miasto - Zaczytani my" - cykl spotkań w krośnieńskiej bibliotece

-

Krośnieńska Biblioteka Publiczna

Wstęp wolny

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na cykl wydarzeń promujących czytanie wśród najmłodszych mieszkańców miasta. Spotkania i warsztaty z twórcami książek stwarzają okazję do rozmowy z autorem dla tych, którzy czytają i znają twórczość wybranej osoby, a jednocześnie poprzez bezpośredni kontakt z twórcą zachęcają do sięgnięcia po książkę i przyjście do biblioteki tych, którzy robią to rzadko.

Spotkanie odbędzie się w dniu 7 października 2022 roku o godzinie 09:00 w KBP w oddziale dla dzieci, oraz o godzinie 11:00 w fili numer 4 Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej.
Dla najmłodszych przygotowane będą literacko - plastyczne warsztaty, które poprowadzi Joanna Rusinek.

Zorganizowane grupy zainteresowane udziałem w poszczególnych spotkaniach/warsztatach powinny zgłaszać swój udział pod nr telefonu: 134321370 w. 8. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.
Spotkania odbywają się w ramach projektu "Biblioteka - miejsce spotkań twórczych!", który Krośnieńska Biblioteka Publiczna realizuje ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność
Wydarzenie objęte patronatem przez terazKrosno.pl

 

"Zaczytane miasto - Zaczytani my" - cykl spotkań w krośnieńskiej bibliotece

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl