Hyundai

Koncert w Parkowej 7 zagra tercet jazzowy

-

Parkowa 7

Parkowa 7, 38-400 Krosno

30.00

Tercet jazzowy "Kolorowy jazz" zagra w dniu 27 stycznia 2023 roku o godzinie 19:30 w restauracji Parkowa 7.

- Chcemy aby w trakcie długich zimowych wieczorów zabrzmiała muzyka, która przez wielu słuchaczy traktowana jest jako niszowa a w rzeczywistości stanowi ważną gałąź muzyki rozrywkowej o bardzo długiej tradycji. Jazz jest wielobarwny i bardzo trudny do sklasyfikowania ale słucha się go z ogromną przyjemnością. Krosno zasługuje na fajne, kameralne spotkania, gdzie w knajpce przy przyciemnionym świetle można rozkoszować się dobrą muzyką - mówi Przemek Polański pomysłodawca spotkań.

W trakcie koncertu 27 stycznia zagrają:
Maciej Łukaszewicz – Pianista jazzowy i akompaniator zamieszkały w Krośnie. Niestrudzony popularyzator muzyki jazzowej i jej barwnej historii. Autor muzycznych inicjatyw takich jak „Kropla Jazzu” i „Spacerkiem po Jazzie”.
Witold Solarski Vito gitarzysta basowy z Rzeszowa poruszający się w stylistykach muzyki rozrywkowej od kilkunastu lat współpracujący z artystami regionu Podkarpacia
Filip Łukaszewicz Fifi. Perkusista w zespole DOC, Właściciel Chaty w Rogach, projektant i aranżer tarasów, "spec" od wytłumień pomieszczeń i nie tylko.

Rezerwacja pod numerem telefonu 515 355 494

 

Koncert w Parkowej 7 zagra tercet jazzowy

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl