Hyundai

ZSM Krosno - Oferta Edukacyjna

Spotkanie z Jędrzejem Majką w KBP

-

Krośnieńska Biblioteka Publiczna

Wojska Polskiego 41, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Spotkanie z Jędrzejem Majką odbędzie się w dniu 13 lutego 2023 roku o godzinie 16:00 w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej w Krośnie.

Jędrzej Majka jest autorem książek podróżniczych, przewodników i albumów fotograficznych. O zmieniającym się świecie i podróżowaniu opowiada w programach telewizyjnych i radiowych oraz podczas spotkań. Jako ekspert podróżnik-kulinarny występuję w programie „Pytanie na Śniadanie”, a od października 2021 r. prowadzi program telewizyjny „Na tropie przypraw”.
Swoje podróżowanie jako sposób na życie rozpoczął przed laty, kiedy wpłynął statkiem do Bosforu. Od tego czasu jeździ, fotografuje, pisze i opowiada. Zarobione w ten sposób pieniądze przeznacza na kolejne wyjazdy. Odwiedził ponad 70 krajów. Środki lokomocji i odwiedzone miejsca nie są dla niego najważniejsze, bo tak naprawdę liczą się tylko spotkani w drodze ludzie, ich życie i opowiedziane przez nich historie. Zasmakował życia w różnych temperaturach, od minus 40 stopni Celsjusza pod kołem polarnym w Republice Komi po plus 50 w Buszer nad Zatoką Perską.

Po spotkaniu będzie można kupić książkę "Podróże ze smakiem" z autografem Autora.

 

Spotkanie z Jędrzejem Majką w KBP

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl