Spotkanie autorskie z Pawłem Kusiakiem i Andrzejem Woźniakiem

-

Krośnieńska Biblioteka Publiczna

Wojska Polskiego 41, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Jak to jest - być poetą? Czy łatwo jest zrealizować marzenie o wydaniu tomiki poezji? Jak pracować nad swoim warsztatem poetyckim? Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkania z Pawłem Kusiakiem i Andrzejem Woźniakiem w dniu 21 września 2023 roku o godz. 11.00 w Czytelni Głównej KBP w Krośnie.

Paweł Kusiak (1998) – autor (i współautor wierszy), poeta, redaktor. Publikował w wielu pismach i kilku antologiach, wydał debiutancką książkę poetycką „Grypsy proroków” (wydawnictwo papierwdole, 2022) i pracuje nad kolejnymi projektami (m.in. tom „Lacrimosa trip”), jego wiersze były tłumaczone na ukraiński i hiszpański. Pochodzi z Krosna, mieszka w krakowskim Podgórzu.

Andrzej Woźniak (1984) – mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako nauczyciel improwizacji kontaktowej. Wokalista w zespole dancepunkowym ułła. W 2022 nakładem wydawnictwa papierwdole ukazał się jego debiut poetycki pt. „aikido”.

 

Spotkanie autorskie z Pawłem Kusiakiem i Andrzejem Woźniakiem

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl