II Spotkanie Miłośników Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem

-

Wyszynk Krosno
Okrzei 1, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

II Spotkanie Miłośników Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem odbędzie się 1 października 2023 roku w Pub&Club Wyszynk Krosno (ul. Okrzei 1). To wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne realizowane przez Pojazdy Zabytkowe Krosno we współpracy z Pub & Club Wyszynk. Start od godz. 12:00.

Wśród goszczących maszyn będzie można cofnąć się w czasie, skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji oraz posłuchać dobrej muzyki z czasów PRLu. W programie zaplanowano m.in. fotorelację z krośnieńskich zlotów pojazdów zabytkowych na przestrzeni minionych lat, fotorelację z Gorskich Samochodowych Mistrzostw Polski z udziałem "wehikułu czasu" organizowanych w Korczynie-Czarnorzeki, wspólne zdjęcia oraz wyjątkowe historie motoryzacji, a także fotorelację z 1. spotkania nad Wisłokiem. Dla gości przygotowano specjalne wlepki na zabytkowe pojazdy.
Podczas wydarzenia zaplanowano pokaz ratowniczy pierwszej pomocy przedmedycznej w przypadkach wypadków komunikacyjnych z udziałem samochodów osobowych.
Wydarzenie skierowane jest nie tylko dla miłośników kultowej motoryzacji PRLu, ale także dla wszystkich rodzin z dziećmi.

Dla uczestników wydarzenia – brak opłat akredytacyjnych. Przygotowaliśmy pakiet Lunchowy w cenie 29 zł obejmujący ciepły posiłek (tradycyjny schaboszczak z ziemniaczkami i kapustka zasmażana) z napojem / os. oraz dla tych, którzy nie siedzą za kółkiem, piwko lane Tyskie 0.5l w cenie 9,99, a dla tych, którzy jednak zamierzają usiąść za kierownica – królował będzie Lech Free Kupon na zestaw lunchowy oraz browarka będzie można odebrać na wejściu do lokalu (oraz przy barze) przy okazaniu potwierdzenia dowodu rejestracyjnego zabytkowego pojazdu (dla kierowcy i ekipy).

 

II Spotkanie Miłośników Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl