Koncert za kurtyną: Agata Balcy & Arek Wiech "Cenny czas"

-

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Kolejowa 1, 38-400 Krosno

35.00zł - 40.00

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w kolejnym z koncertów za kurtyną. "Cenny czas" w wykonaniu Agaty Balcy to osobista podróż muzyczna, w której wokalistce towarzyszy Arek Wiech. Koncert odbędzie się w dniu 20 września 2023 roku o godzinie 19:00.

Przedstawiony duet Muzyczny Agata Balcy & Arek Wiech w projekcie Cenny Czas. Jest to osobista muzyczna podróż, gdzie przewodnią myślą jest samotność, tęsknota i pragnienie miłości. To emocjonalny i sentymentalny materiał muzyczny, podana na tacy szczerość. To kameralne, klimatyczne piosenki w oprawie pięknych, wirtuozerskich dźwięków gitary akustycznej. Oprócz utworów własnych w repertuarze znajduje się kilka coverów, które pozwalają słuchaczom na chwilę oddechu w muzycznej podróży z piosenkami Agaty Balcy.
Agata Balcy - śpiew, autorka tekstów i muzyki
Arek Wiech - gitara Akustyczna

Formuła Koncertów za kurtyną
Są to kameralne wydarzenia, które odbywają się na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, na tej samej, na której podczas spektakli, koncertów czy pokazów występują artyści. Na potrzeby wydarzenia scena staje się także widownią liczącą maksymalnie 200 miejsc siedzących. W przypadku tego typu imprez miejsca są nienumerowane - publiczność zajmuje krzesła zgodnie z własnymi upodobaniami, jednak liczba miejsc jest zawsze zgodna z liczbą wydanych wejściówek lub biletów.

 

Koncert za kurtyną: Agata Balcy & Arek Wiech "Cenny czas"

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2022 terazKrosno.pl