Niebieska
Naftówka

Starostwo

Mechanik Krosno

Hyundai Krosno

Kiermasz Świąteczny w Hotelu Nafta Krosno

-

Hotel Nafta Krosno

Lwowska 21, 38-400 Krosno

Wstęp wolny

Hotel Nafta Krosno, Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI), oraz Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci zapraszają na Kiermasz Bożonarodzeniowy w dniu
10 grudnia 2023 roku w godzinach od 12.00 do 17.00 w Hotelu Nafta w Krośnie

10 grudnia (niedziela), za sprawą Kiermaszu Bożonarodzeniowego, w Restauracji Naftaya w Hotelu Nafta Krosno, zapanuje Bożonarodzeniowy klimat.
Stoiska Kiermaszu wypełnią ręcznie wykonane prace, przygotowywane z pasją przez wiele tygodni przez podopiecznych Fundacji Wielkie Serce dla Dzieci oraz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie koło w Krośnie.
Będzie to doskonała okazja, aby kupić prezenty lub ozdoby świąteczne i tym samym wesprzeć finansowo organizacje dobroczynne. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele statutowe wymienionych instytucji.

Jeśli ozdabianie domu jeszcze przed Wami, to czekać na Was będą:
- stroiki świąteczne
- ozdoby choinkowe
- bombki
- pierniki świąteczne
- drewniane choinki
- sianko pod obrus
- opłatki

Odbędą się również warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. W ramach warsztatów, pod okiem instruktorów, dzieci będą tworzyć własnoręczne ozdoby świąteczne, które później zabiorą ze sobą do domu. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dokonanie zakupu dowolnego produktu prezentowanego na Kiermaszu.

 

Kiermasz Świąteczny w Hotelu Nafta Krosno

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl