Niebieska
Mechanik Krosno

Naftówka

Naftówka

Starostwo

Naftówka

Koncert Czarny Ziutek z Killerami w Dukla

-

Restauracja Pub i Browar Dukla

Rynek 18, 38-450 Dukla

40.00zł - 50.00zł   KUP BILET

Koncert Czarny Ziutek z Killerami odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 20:00 w Dukli.

Publiczność będzie miała okazję usłyszeć takie kompozycje, jak Celina, 12 groszy, Baranek czy... i wiele wiele innych - zapraszamy na koncert.
CZZK to zespół, który powstał w 2008 roku, grający muzykę opierającą się na twórczości Kazika Staszewskiego. CZZK to skrót od Czarny Ziutek Z Killerami - jest to fragment tekstu, który kryje się w piosence Celina. Zespół jest dobrze znany fanom w całej Polsce jak i samemu Kazikowi Staszewskiemu, który wyraził aprobatę i wspiera zespół, np. występując w koszulkach z logo CZZK.

Zespół bardzo dobrze się czuje zarówno na festiwalach, zlotach motocyklowych, imprezach plenerowych, jak i koncertach klubowych, co przekłada się na świetną interakcję z publicznością.Przez wiele lat działalności Czarny Ziutek Z Killerami dzielił scenę z takimi zespołami jak: Kult, KNŻ, Kazik Zuch (Zacieralia 2015r.), Big Cyc, T.Love, Łydka Grubasa i wieloma innymi. Podczas koncertu w Cieszanowie (2019r.), Choody na zaproszenie zespołu El Dupa zaśpiewał utwór Prohibicja i piosenkę Natalia w Bruklinie razem z Hipisem i Ziggym (Łydka Grubasa).

 

Koncert Czarny Ziutek z Killerami w Dukla

Zobacz wszystkie wydarzenia

Copyright © 2013 - 2024 terazKrosno.pl