Krośnieński Klub Melanż zaprasza na koncert zespołu Farben Lehre w najbliższą niedzielę 9 listopada. Jako support wystąpi zespół P.A.G.E.
  

Początek koncertu godz. 20:00. Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu).FARBEN LEHRE powstało we wrześniu 1986 roku. Od tamtego czasu ukazało się 10 płyt studyjnych: "Bez pokory", "My maszyny", "Insekty", "Zdrada", "Atomowe zabawki", "Pozytywka", "Farbenheit", "Snukraina", "Ferajna", "Achtung 2012", koncertowa "Samo życie", dwa dvd: "Przystanek Woodstock 2006", "Punky Reggae live 2008" oraz liczne kompilacje.Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem. Najważniejsze utwory to "Achtung 2012", "Anioły i demony", "Corrida", "Egoiści", "Erato", "Ferajna", "Handel", "Helikoptery", "Judasz", "Kolory", "Matura", "Pogodna", "Pozytywka", "Rozkołysanka", "Spodnie z GS-u", "Terrorystan", "Zagadka" czy "Zapamiętaj".SKŁAD:

Wojciech Wojda – wokal, teksty

Konrad Wojda – gitara, wokal

Filip Grodzicki – gitara basowa

Adam Mikołajewski – perkusjaSupport zagra zespół P.A.G.E.Zespół powstał w 2013 roku, w dniu 1 maja. Członkowie grupy spotkali się w zespole New Gephard, który powstał w 2010roku. Po zmianach kadrowych w maju 2012, przyszedł czas na kolejne zmiany. W wyniku półrocznej współpracy powstał materiał, który odbiegał od wcześniejszych założeń grupy. W związku z tym zespół postanowił zmienić nazwę. Po długich negocjacjach, za i przeciw, walce na pięści, powstaje P.A.G.E. Nazwa zostaje zaczerpnięta z dawnego zespołu wokalisty Jakuba, któremu nie było dane wyjść z garażu. Zgrany kwintet zapisuje nową stronę swej historii w rozdziale.... Ciężkie brzmienie. P.A.G.E dzielił scenę między innymi z Budką Suflera, Proletaryat, Closterkeller, Totentanz, KSU, ZIYO, Dragon's Eye, Clock Machine, Thy Disease.
Zespół ma na swoim koncie także występ na festiwalu Krushfest 2012 między innymi z fińską grupą Crimfall.W październiku 2013 roku, zespół nagrał pierwsze demo pt. "Nie Wiem" w Dębickim "Screw Factory Studio", prowadzone przez Janusza Bryta, który czuwał nad całym procesem realizacji studyjnej.