Tenisiści stołowi rywalizowali w Rogach o Puchar Wójta

Tenisiści stołowi rywalizowali w Rogach o Puchar Wójta
fot. GOK Miejsce Piastowe

4 marca 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się XVIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta.

Zobacz zdjęcia
Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Zawody oficjalnie otworzył dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Turniej ten był jednocześnie etapem gminnym Powiatowej Olimpiady Tenisa Stołowego.
Tenisiści stołowi rywalizowali w Rogach o Puchar Wójta
Wyniki turnieju:
 
dziewczęta
do 13 lat- kat. I
Milena Konik - Wrocanka
 
chłopcy i mężczyźni
do 13 lat - kat. I
 
Mateusz Zajchowski - Wrocanka
Kacper Piękoś - Łężany
Aleksander Polak - Łężany
 
Tenisiści stołowi rywalizowali w Rogach o Puchar Wójta
14-16 lat–kat. II
Paweł Dębiec - Wrocanka
Dominik Marszał - Niżna Łąka
Jakub Wiszniewski - Głowienka
 
17-19 lat - kat. III
Jakub Półchłopek - Głowienka
 
20-44 lata - kat. IV
Tomasz Michna - Rogi
Dawid Sierpiński - Rogi
Dariusz Serwiński - Wrocanka
 
45 lat i powyżej - kat. V
Grzegorz Szwast - Wrocanka
Tenisiści stołowi rywalizowali w Rogach o Puchar Wójta
 
Za zajęcie pierwszych trzech miejsc zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczał dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Zawody sędziowali: Leszek Zajdel i Patryk Zajdel. Zabezpieczenie medyczne pełniła Agnieszka Grębla.

Zdobywcy I i II miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych będą reprezentować Gminę Miejsce Piastowe w rozgrywkach powiatowych, które odbędą się 25 marca 2017 r. w hali sportowej Gimnazjum w Świerzowej Polskiej.

Organizator składa serdeczne podziękowanie dyrektorowi SP Rogi Małgorzacie Borowskiej za udostępnienie obiektu sportowego do przeprowadzenia turnieju.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.