Paweł Kukiz zagrał na EkoPikniku w Iwoniczu-Zdroju

Paweł Kukiz zagrał na EkoPikniku w Iwoniczu-Zdroju

Lider ruchu Kukiz'15 Paweł Kukiz wystąpił podczas EkoPikniku w Iwoniczu-Zdroju.

Zobacz zdjęcia
Paweł Kukiz był gwiazdą charytatywnego EkoPikniku zorganizowanego w sobotę przez Fundację "Potrafisz Polsko" i Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju.

WIDEO





Podczas pikniku udało się zebrać ponad 6 tys. zł dla Franka. EkoPiknikowi towarzyszyły atrakcje dla dzieci, wystawy i degustacje ekologicznej żywności.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu Pawła Kukiza.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.