Trójbój jak sama nazwa wskazuje przebiega w trzech etapach, rozgrywany jest w różnych miejscowościach gminy przez ale wakacje. Każdy uczestnik musi uczestniczyć we wszystkich etapach, by zdobyć jak największą ilość punktów, które decydują o zwycięstwie końcowym.


Kat. dziewczęta:
1. Adrianna Zajdel (Wrocanka) – 350 pkt
2. Natalia Bień (Miejsce Piastowe) – 340 pkt
3. Julia Dębiec (Wrocanka) – 300 pkt
Kat. gimnazjum (chłopcy):
1. Dawid Zajdel (Miejsce Piastowe) – 350 pkt
2. Paweł Dębiec (Wrocanka) – 340 pkt
3. Dominik Marszał (Niżna Łąka) – 300 pkt
Kat. ponadgimnazjalna/seniorska (mężczyźni):
1. Jakub Paszek (Rogi) – 330 pkt
2. Stanisław Pobuta (Targowiska) – 300 pkt
3. Paweł Knap (Rogi) – 250 pkt
4. Kamil Skwara (Miejsce Piastowe) – 240 pkt
5. Maciej Stasik (Rogi) – 220 pkt
6. Patryk Zajdel (Wrocanka) – 220 pkt
7. Artur Guzik (Wrocanka) – 180 pkt

Wręczenie nagród w postaci sprzętu sportowego, odbyło się w Widaczu 3 września, podczas święta pieczonego ziemniaka „Kartoflisko”. Za całość przebiegu trójboju, jego organizację jak również ostateczną punktację odpowiedzialny był instruktor ds. sportu Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym Leszek Zajdel.





Komentarze
Dodaj komentarz